‘Qyteti është zbrazur’/ Kryetari i Bashkisë niset në Londër, takim për punët e ardhshme që e presin Kukësin….

Në prag të zgjedhjeve të 14 Majit, kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici ka zgjedhur të nisë fushatën për mandatin e ardhshëm në Londër. Gjici ka zgjedhur të fluturojë drejt Anglise, duke qenë se një pjesë e madhe e qytetarëve të bashkisë që ai drejton kanë emigruar në Mbretërinë e Bashkuar, ku një numër i shtuar eshte edhe përgjatë këtij viti me anë të gomoneve.

Gjici ka njoftuar se do të vijojë ture bashkëbiseduese ku do të diskutojmë projektetet zhvillimore për punët që e presin Kukësin….


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: