Kam shkuar me Ronaldon”, modelja e playboy rrëfen tradhtinë e 2015-s…

Një tjetër histori rozë e Cristiano Ronaldos është rrëfyer ditët e fundit. Influencuesja dhe modelja kiliane Daniella Chávez i ka habitur të gjithë me disa deklarata pikante. Përmes rrjeteve të saj sociale, modelja e Playboy ka konfirmuar se ka pasur marrëdhënie me sulmuesin portugez në vitin 2015. “

Nëse dikush bën seks me një person tjetër që nuk është partneri i tij, por është një person i lirë në mendje dhe trup pa dhënë shpjegime, a është tradhti? Pra me Cristianon ishim të pabesë? Ishte thjesht seks dhe me lejen time! Ka edhe seks falas”, – ka shkruar Chavez në profilin e tij në Twitter.


Gjithmonë e kam mohuar, kam shpikur kaq shumë gjëra për të dalë prej saj, por nuk duroj dot më. Kam edhe një video, por nuk mund ta ngarkoj për privatësi dhe jemi pa rroba”, – përfundoi influencuesja kiliane, por që nuk ka marrë asnjë përgjigje apo reagim nga Ronaldo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: