“Me cigare dhe 2 gishta lart”/Aleks Visha tallet dhe nxjerr në Tik Tok momentin e shoqërimit në polici(Video)

Aleks Visha që i rrezikoi jetën qytetarëve të tjerë duke ecur me 305 km/h në mjetin luksoz ‘Ferrari’ ka publikuar në Tik Tok videon teksa shoqërohet në polici. Ai shfaqet i qetë duke dëgjuar muzikë teksa tymos cigare dhe

i bën me 2 gishta njerëzve në rrugë.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: