Me 305 km/h në tunelin e Kalimashit/ Ç’farë tha në polici ‘mbreti’ shqiptar i Tik Tokut…

Aleks Vishaj është justifikuar se nuk ka qenë drejtues i mjetit luksoz ‘Ferrari’ në momentin që u xhirua video duke ecur me 305 km/h në tunelin e Kalimashit, ku rrezikuan jetën e të tjerëve.

Nuk kam qenë unë drejtues mjeti në videon që është publikuar”, ka shkruar Vishaj.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: