E rëndë në Maliq/ 56-vjeçari shkelmon në bark bashkëjetuesen shtatzënë, abortohet fetusi 2-muajsh…

Në qytetin e Korçës është vënë në pranga një 56-vjeçar me inicialet A.M. Ky i fundit ka goditur me shkelma në bark, bashkëjetuesen shtatzënë. Gruaja si pasojë e dhunës ka abortuar fetusin 2-muajsh.Në qytetin e Korçës është vënë në pranga një 56-vjeçar me inicialet A.M. Ky i fundit ka goditur me shkelma në bark, bashkëjetuesen shtatzënë. Gruaja si pasojë e dhunës ka abortuar fetusin 2-muajsh.

Njoftimi i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Maliq arrestuan në flagrancë shtetasin A. M., 56 vjeç,

banues në fshatin Drithas, Maliq, pasi dyshohet se ka goditur me shkelm në bark, bashkëjetuesen e tij e cila për pasojë ka abortuar fetusin 2-muajsh dhe ndodhet në maternitetin e Korçës, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: