Igli Tare dhe Gigi di Biagio në Korçë për të ndjekur Skenderbeu-Dinamo(Video)

Ndeshja miqësore mes Skënderbeut dhe Dinamos. e luajtur sot në Korçë, kishte vizitorë me të vërtetë të veçantë në tribunë. Sfidën në fjalë e ka ndjekur në tribunën VIP edhe Igli Tare, ish-drejtori sportiv i Lacios. Përkrah tij, ka qenë një emër tjetër i njohur i futbollit botëror. Luixhi Di Biaxho, ish-mesfushori i njohur i Italisë dhe më pas trajner i përfaqësues U21 dhe asaj A të “azzurrëve”,

është ulur përkrah Tares duke ndjekur së bashku duelin.

Ajo që të bënte përshtypje ishte fakti se ish-futbollisti i njohur i Romës dhe Interit gjatë gjithë kohës mbante shënime ndersa nuk dihen se cilët ishin emrat që po monitoronin….

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: