Këmbimi valutor 29 Korrik 2023…

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 94.7 lekë dhe do të shitet me 96.7 lekë. Monedha europiane euro do të blihet me 104.6 lekë dhe do të shitet me 106.1 lekë,

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 120.9 lekë dhe do të shitet me 123.5 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: