E trishtë/ Ndahet nga jeta motra e këngëtares shqiptare, Gili…

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja Gili ka ndarë lajmin e trishtë për vdekjen e motrës së saj. Gili ka njoftuar se varrimi i motrës së saj, Mirvete Kunushevci – Spahiu do të bëhet sot, derisa ora pritet të bëhet e ditur më vonë.

Njoftimi i plotë:

Me dhimbje të thellë ju njoftoj qe sot nderroi jetë motra ime e dashur Mirvete Kunushevci – Spahiu.

Shpirti i saj i bardhë u prehtë në paqe! Varrimi i së ndjerës bëhet sot me 29.07.2023. Për orën e varrimit ju njoftojmë me kohë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: