Të merkurë ,Korça mirëpret Festën e Birrës(16-20 Gusht)

Në Korçë pritet ngjarja më e madhe verore që zhvillohet vit për vit, Festa e Birrës. Ky event do të zgjasë 5 netë .Ditën e parë ,16 Gusht (hyrja falas) të ftuar specialë për të ndezur atmosferën do të jenë :

• YLL LIMANI

•LORENC HASRAMA &STIVI BOKA

•IRKENC HYKA

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: