Nga marja e lekëve tek ndërtimi i banesës/ Procedohet 67-vjeçari në Korçë për mashtrim…

Specialistët për Hetimin e Krimeve Ekonomiko-Financiare të DVP Korçë referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin Gj. N., 67 vjeç, banues në Korçë, pasi dyshohet se i ka marrë një shumë lekësh, një shtetasi tjetër, duke e mashtruar se do

t’i ndërtonte një banesë, në fshatin Pirg, Maliq.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: