Të gjithë me celularë në duar për të filmuar, dalin pamjet e para të ndeshjes testuese brenda stadiumit (Video)

 

Kjo është videoja e parë nga brenda stadiumit Arena Kombëtare, ku sot pritet të luhet ndeshja për testuese e stadiumit mesa Vllaznisë dhe Apolonisë për femra.

Në video shihet se në tribunë kanë arritur tifozët e parë, ndërsa nuk mungojnë edhe stjuarted e shumte që bëjnë ruajtjen e rendit brenda stadiumit.

Air Albania Stadium

Ndërkohë të dy ekipet kanë bërë nxehjen e parë në stadiumin e ri.

Padyshim, një tmosferë fantastike edhe në përballjen testuese, teksa nuk mungoi shou me drita, si dhe ekzekutimi i himnit të Championsit.

Advertisement