“Benzi”përplaset me shtyllën e pastaj me murin e një banese

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Pogradec-Drilon mbrëmjen e sotme.Një mjet tip benz i cili ka qene duke lëvizur me shpejtësi të lartë ka humbur kontrollin dhe është përplasur fillimisht me një shtyllë dhe më pas me murin e një banese. Për pasojë është plagosur 1 person, pasagjeri i mjetit ndërsa ka dëme të shumta materiale. Raportohet se dëmet materiale janë të shumta, ndërsa në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë që po vijojnë hetimet.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.