Emisioni në TCH, struci sulmon këngëtarin Devis Xherahu (VIDEO)

N’fermë”, është rubrika më e re në emisionin “E Diell”, e cila e themi me plot gojë që do të jetë surpriza më e bukur e këtij sezoni. Personazhet e njohur të ekranit shqiptar, do t’i shikoni si kurrë më parë në një eksperiencë 12 orësh në fermë.Por në zonat ruale ndodhin e të papriturat dhe kjo i ndodhi këngëtarit Devis Xherahu. Ai guxoi e hyri në zonën rrethuese të kuajve e strucëve.

Pikërisht në këtë moment, zogu gjigant, nisi të sulmonte këngëtarin. Ky i fundit u përpoq në çdo mënyrë t’i shpëtonte sulmit, por u shkelmua nga shpendi dhe si rrjedhojë u rrëzua në tokë. Pas incidentit, ai u shpreh se po përpiqej të mbronte kokën nga ndonjë çukitje e mundshme, por nuk e mendonte se do të shkelmohej nga struci.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: