E rëndë! 40-vjeçarja hidhet nga kati i 7-të, ndërron jetë në vend

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë.Një grua 40 vjeçare ka vendosur t’i japë fund jetës duke u hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte.Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Him Kolli”, ndërsa priten më shumë detaje.

Njoftimi i policisë:


Më datë 28.10.2020, rreth orës 20:15, në rrugën “Him Kolli”, dyshohet se është vetë’hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte, shtetasja M.B., 40 vjeç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.