CR7 VESH FANELLËN DHE IU DËRGON MESAZH LOJTARËVE TË JUVENTUSIT PARA SFIDES ME BARCELONËN

Cristiano Ronaldo ka postuar një video mesazh për shokët e tij të skuadrës së Juventusit përpara ndeshjes me Barcelonën që zhvillohet sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve.Pesë herë fituesit të “Topit të Artë” i është mohuar një përballje e ëndrrave me rivalin Lionel Messi pasi doli pozitiv për COVID-19 për herë të tretë.

CR7 postoi në You Tube një video të tij nga shtëpia, para se të bënte festën e njohur të tij “SIUUUU” dhe të bërtiste Juve.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.