Hot, Enca i ve flakën rrjetit/Pozon nga Dubai dhe nuk le askënd indiferent…

Tashmë jemi mësuar me imazhet ngacmuese të Ences, megjithatë ajo vazhdon t’i pushtojë faqet rozë sa herë që shpërndan imazhe në rrjetet sociale.Enca Haxhia për më shumë se dy javë po shijon pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe, saktësisht Dubai,kohë kur u nis për të kremtuar ditëlindjen e 26-të…

“Dubai me të vërtetë ka pamjet më të mira”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë.


Artistja seksi shfaqet edhe në një ‘jumpsuit sportiv’ të përzier me tre ngjyra, kuq, zi dhe bardhë.