Plas skandali/ Hyseni zbulon se ka qenë i lidhur me Alvisën gjatë kohës së programit. Ajo e tradhtoi me Bashkimin

Shantazhi që Alvisa pretendon se i është bërë nga Hyseni teksa po njihej me Bashkimin është diskutuar mbrëmjen e sotme në Për’Puthen Prime.Hyseni ka kërkuar të ndërhyjë në emision për të sqaruar pamjet që ka regjistruar, ku shfaqet Alvisa pranë Bashkimit.Hyseni tha Alvisa i kishte treguar se do të kalonte natën tek Ritvana, por në fakt shkoi tek Bashkimi.


Për këtë arsye ai kishte shkuar pranë shtëpisë së Bashkimit dhe i ka kërkuar që të zbresë poshtë që t’i tregonte se ka qenë i lídhur me Alvisën deri në atë moment dhe donte t’i tregonte të gjithë të vërtetën.

“Meqë jam akùzuar për shàntazh, nuk i kam bërë askujt shantazh, le më Alvisës. Pròblemi dhe muhabetet janë shumë më të thélla. Askush aty nuk e di si është e vërteta e plotë. Kemi qenë në kontakt të vazhdueshëm deri ditën e enjte kur Bashkimi ka ardhur nga Amerika”, tha Hyseni.

Ai kishte zgjedhur të linte gjithçka në rrjedhën e vet derisa i shkuan fotografi dhe video ku duket se Alvisa dukej në shtëpinë e Bashkimit.

I kanë dërguar edhe adresën ku ka shkuar dhe i ka marrë të dy rreth orës 01:30 e natës.

“Bashkim, e di që je me Alvisën po eja të të tregoj dy muhabete se 2 ditë më parë ka qenë me mua dhe pastaj bëj çfarë të duar”, ishte mesazhi që i ka dërguar pasi zbuloi se kanë qenë brenda në një shtëpi.

“Mua më tràdhtoi, më préu në besë. Bashkimi bëri sikur nuk dinte asgjë”, shton Hyseni në rréfimin e tij.