Pamje mahnitëse/ Rama publikon videon nga pika turistike e Dardhës: “Destinacion turistik plot gjallëri”

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një video nga pika turistike e Dardhës, ndërsa i uron qytetarëve të kenë edhe një fundjavë të mbarë.Rama shkruan se tashmë Dardha është një destinacion turistik plot gjallëri.

MIRËMËNGJES dhe me Dardhën, e cila tanimë është një destinacion turistik plot gjallëri, ju uroj një fundjavë të qetë. #BeautifulAlbania”, shkruan Rama.