Modelja e njohur shqiptare, e lidhur me një miliarder turk? (Foto)

Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqiptare. Për disa muaj, ajo ishte e lidhur me futbollistin e Kombëtares shqiptare, Eros Grezda. Që prej ndarjes me të, publikisht ajo nuk ka dalë me asnjë mashkull tjetër. Por në disa portale raportohet se ajo është lidhur me një miliarder turk, vend në të cilin ajo udhëton shpesh. Nuk dihet sa është e vërtetë kjo, pasi Oriola nuk ka folur kurrë publikisht për lidhjet e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.