E rëndë në Greqi/ 47 vjeçari shqiptar, trondit familjarët,var veten në banesë

Një 47-vjeçar shqiptar është gjetur i varur mëngjesin e 21 nëntorit në shtëpinë e tij, në Ampelophytos, komuna Pylos-Nestoros. Lajmi shkaktoi trishtim në fshat pasi 47-vjeçari jetonte prej shumë vitesh në Ampelophytos, kishte 4 fëmijë dhe punonte në bujqësi, ndërsa kishte edhe një minimarket, raporton media greke.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.