Alketa Vejsiu publikon pamjet : “Ne Paris duke kenduar me Babin tim(Video)

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu e ka treguar gjithmonë se është shumë e lidhur me babain e saj. Së fundmi, ajo ka bërë një udhëtim për në Paris, ku padyshim e ka shoqëruar edhe i ati. Ata shfaqen së bashku duke kënduar në rrugët e ndriçuara një këngë të famshme franceze. Moderatorja nuk nguroi që këtë moment ta ndante me ndjekësit në Instagram, duke shkruar: “Ne Paris duke kenduar me Babin tim qe per mua ka zerin me te bukur ne bote . Babo Shpirti dashuria ime pare dhe e perjetshme


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.