E ëma i feston ditëlindjen/ Bora Zemani i bën urimin e veçantë: “Je dashuri, forcë, energji pozitive…

E ëma e Bora Zemanit feston sot ditëlindjen dhe moderatorja ka zgjedhur ta surprizojë me një urim publik.Bora ka publikuar një foto krah të ëmës dhe ka shkruar fjalët më të bukura duke u shprehur se ajo është shembulli më i mirë që mund të kishte në jetën e saj.“ Edhe 100 vite për njeriun më të bukur në jetën time! Je dashuri, forcë, energji pozitive…shembulli më i mirë që mund të kisha në jetë! Të dua Mam Ermira zemani e mira ime”, ka shkruar ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.