I kërkuar në Francë për trafik droge/ Arrestohet 24 vjeçari shqiptar në Kapshticë…

Një 24 vjeçar shqiptar, i kërkuar nga autoritetet franceze për trafik droge, është arrestuar ditën e sotme nga Policia greke në Kapshticë. Mësohet se i riu është ndaluar nga sektori i verifikimit të pasaportave Kapshticë në bashkëpunim me policinë kufitare Kapshticë Follorinë, teksa po tentonte të hynte në Greqi. 24-vjeçari rezulton me urdhër europian arresti nga autoritetet franceze për trafik droge


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.