Shokuese / Djali vret të ëmën…e vendos në frogorifer dhe vazhdon t’i marrë pensionin(Video)

Një burrë ka vrarë nënën e tij dhe e ka ruajtur në një frigorifer në mënyrë që të vazhdonte të shijonte pensionin e saj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Itali, në Ceglie Messapica një komunë në provincën e Brindisit. Ende nuk dihet se sa kohë ka që 85-vjeçarja mbahet në frigorifer, por krimi është zbuluar mesditën e sotme, rreth orës 15:00. Karabinierët e stacionit lokal dhe ushtarët
mbërritën në lagjen Mazzella, afër ferma Seppunisi, në periferi të qytetit të Pulias ku dhe zbuluan ngjarjen makabre. Prokurori në detyrë Mauron Gallone ka tashmë në dorë dosjen. Pritet që të bëhet autpsia e trupit dhe ekspertiza që do të tregojë se sa kohë është mbajtur e moshuara në frigorifer dhe se si i ka ardhur vdekja…

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.