Motra nxjerr zbuluar Megi Pojanin/ Publikon fotot teksa ajo feston me bomberin Pogradecar të kombëtares…

Megi dhe Endri përfliten prej muajsh si çifti më i ri i showbizit shqiptarë edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka bërë asnjë reagim publik. Mbrëmjen e djeshme, bomberi Pogradecar i kombetares festoi 26-vjetorin e lindjes dhe të gjithë ishin kurioz për një urim nga Megi i cili nuk erdhi. Por me rëndësi është se dyshja kanë festuar bashkë dhe këtë na e zbuloi motra eMegit, Ina Pojani. Kjo e fundit ka ndarë një video nga një vilë private, në të njëjtin ambient me Çekiçin…


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.