Luizi: “Janë ca banorë që zënë raftet kot. Hap e mbyll valixhet. Si nuk përtojnë? Ose hajde me një çantë sportive!

Luizi shkon shumë mirë me Oltën, tha Armaldo dhe Kristi gjatë një bisede që po bënin në dhomën e ndenjes me Luizin.Sipas tyre, edhe pse Luizi dhe Olta debatojnë shpesh herë me njëri-tjetrit, ata gjithësesi shkojnë mirë.Armaldo: Kur vjen puna për tulla, ky e ngren, Olta i fut shkelmin.

Tre banorët disktuan edhe për Ronaldon, i cili doli nga shtëpia spektaklin e kaluar. Luizi tha se e ‘ngriti’ ai Ronaldon, duke i thënë ‘Butterfly’, ku ky i fundit nisi të qante prej kësaj situate, dhe shkoi për ngushëllim tek Olta.


Ishte Olta ajo, që sipas Luizit, e përcolli Ronaldon nga shtëpia.

Luizi; Unë nuk e kuptoj. Janë disa banorë që vijnë e hapin dhe mbyllin valixhet kot. Si nuk përtojnë hap e mbyll kot. Si nuk përtojnë. Ose hajde me një çantë sportive.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.