“Pse ai i joti si e ka”/ Bled Mane- Oltës:” Hunda tregon vitalitet(Video)

Bledi Mane vijon të bëj bisedat e tij tendencioze me të gjithë banorët, dhe mbrëmjen e sotme duket se radha ka qenë e Oltës. Teksa ishin duke u bërë gati për ‘Cabaret Show’, Olta po grimonte Bledi dhe i ka vënë në dukje hundën e tij të madhe. Kaq ka mjaftuar që Bledi t’i kthente një batutë seksiste, duke e pyetur: Pse ai i joti si e ka… hundën?

Pjesë nga biseda:


Olta: Kjo hunda jote do një puder të tërë

Bledi: Pse ai i joti si e ka… hundën

Olta: Po lere ç’ke, plase duke përmend burrin tim. Atë kam të drejtë ta përmend vetëm unë, jo ti

Bledi: Muhabete meshkujsh, tregon vitalitet hunda ndaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: