Kiara thyen edhe Luizin/ Ja rekordi që ka arritur në klikime….

Prezantuesja e njohur shqiptare, Kiara Tito, tashmë është pjesë e Big Brother VIP Albania. Ajo ka qenë njëra nga femrat më të komentuara brenda për shkak të situatave që ka krijuar. Po ashtu, një ndihmesë në këtë rrugëtim ia ka dhënë dhe banori tjetër, Luiz Ejlli, me të cilin krijoi një lidhje dashurie brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Së fundmi është bërë e ditur se ajo ka arritur një miliard shikime në rrjetin e famshëm, TikTok. Kjo është bërë e ditur nga një postim që ka postuar llogaria e Kiarës në InstaStory.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: