E rëndë në Korçë/ Djali dhunon nënën ,policia e arreston…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë arrestuan në flagrancë shtetasin E. L., 41 vjeç, banues në Korçë, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij.

Materialet procedurale i kaluan prokurorise se rrethit gjyqësor Korçë, për veprime të mëtejshme.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: