Theu masën e sigurisë ‘arrest shtëpie’/ 49-vjeçari nga Maliqi kapet jashtë banese

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Devoll arrestuan në flagrancë shtetasin B. B., 49 vjeç, banues në Zëmblak, Maliq, pasi është kapur nga shërbimet e Policisë, jashtë banesës së tij, duke thyer masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”,

të caktuar nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Korçë.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: