Shkrumbohet banesa në Kolonjë, ja dyshimet e para…

Ditën e sotme është përfshirë nga flakët një banesë në fshatin Vodicë në Kolonjë. Dëmet materiale janë të shumta, ndërkohë që fatmirësisht falë ndërhyrjes së zjarrfikëses nuk ka dëme në njerëz.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se zjarri ka ardhur për shkak të një problemi në oxhak dhe më pas flakët janë përhapur në gjithë banesën

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: