‘Ringjallem pas 4 ditësh lëngimesh në shtrat…’ Çfarë ka ndodhur ne prezantuesen e njohur…

Megi Pojani njihet si një ndër personazhet më pa komplekse dhe asnjëherë nuk ngurron të shfaqet ashtu siç dëshiron. Herë tepër provokuese e herë shumë ‘funny’, bukuroshja gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes. Megi është shumë aktive në rrjete sociale, duke na postuar foto dhe video nga jeta e saj e përditshme.

Vetëm pak më parë bukuroshja na ka treguar se për disa ditë nuk ka qenë në një gjendje të mirë shëndetësore, por tashmë e ka kaluar dhe është më mirë. Ringjallem pas 4 ditësh lëngimesh në shtrat.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: