Çfarë i ka thënë fantomasi”, Arian Çani tallet keq me Fevziun dhe Ramën(Video)

Analisti dhe moderatori Arian Çani ka ironizuar intervistën që kryeministri Edi Rama ka pasur mbrëmjen e sotme me gazetarin Blendi Fevziu. Ai i konsideron tallje deklaratat e Ramës, kurse moderatorin e “Opinion” e quan “fantomas”.

Vetë kryeministri, udhëheqësi, sulltani, sapo ka thënë që unë jam përmendur 14 herë në akuzën e FBI, në akuzën e prokurorëve për McGonigal, sepse jam i gjatë. Unë them ça ka thënë… e ka thënë në Fevzo tani. Se unë nuk e shof këtë, po më thonë në mesazhe, që më kanë përmendur se jam i gjatë. Ai tallet, ne nuk e dimë çfarë i ka thënë fantomasi mbrapa, dimë vetëm ç’ka thënë ai”, tha Çani në Euronews Albania.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: