Mësoi bixhozin/ Nuk përmbahet avokatja ,lë 10 mln dollare në kazino …

Një avokate amerikane është akuzuar se ka shpenzuar 10 milionë dollare nga paratë e kompanisë në të cilën punonte, pas disa muajsh “zbavitjeje” në kazinotë e Las Vegasit. Sara Jacqueline King, akuzohet se ka marrë para nga kompania për të luajtur në kazino, por duket se kjo eksperiencë e saj nuk ka rezultuar aspak siç ajo e kishte planifikuar.

Kompania pretendon se avokatja kaloi gjashtë muaj në Las Vegas, gjatë të cilëve ajo luante kumar 24 orë në ditë. King ngriti dyshimet për herë të parë në janar 2022 dhe transaksionet e saj vazhduan deri në tetor të vitit të kaluar.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: