Olta dërgon në nominim Kiarën, Luizin dhe Bledin/
Kush del nga shpia e BBVIP ?

Një zarf i kuq u fut nga Big Brother në shtëpi për Oltën. Grupi i saj u shpall fitues në lojën me litar, për pasojë Olta ka një avantazh nga Vëllai i Madh. Olta hapi zarfin e kuq dhe ajo kishte mundësine të dërgonte tre banorë në televotim.

Olta zgjodhi që të nominojë Kiarën, Luizin dhe Bledin. Kush del nga shpia e BBVIP ?


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: