Kiara për nominimin e Oltës: “Më ka përfshirë duke goditur pikën e dobët të Luizit

Olta Gixhari mbrëmë (e shtunë) kishte një avantazh në Big Brother VIP Albania për shkak të një loje që fitoi kundrejt Luiz Ejllit. Ajo dërgoi direkt në televotim tre persona që ishin: Luizi, Kiara dhe gazetari Bledi Mane. Kjo gjë nuk u prit mirë nga moderatorja e njohur, duke thënë se me këtë ka dashur të ndajë një çift.

Në “Big Brother Radio” në bisedën me Keisin, Kristin dhe Beatin, prezantuesja u shpreh se kjo nuk ishte një mënyrë e duhur.


Nuk është gjë e bukur. Nuk po them që e ka gabim. Por po them që ka tentuar të ndajë një çift duke u bazuar në konfliktin që ajo ka drejtpërdrejtë me Luizin. Ajo më ka përfshirë mua si një e tretë duke goditur pikën e dobët të Luizit dhe duke besuar që në këtë moment do ta dobsojë ose do ta forcojë”, tha tutje Tito.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: