Luizi i bën ‘trajnim’ Kristit si të puthë Keisin(Video)

Kristi dhe Keisi po afrohen me njëri-tjetrin çdo ditë edhe më shumë. Duket se flirtimet mes tyre nuk mungojnë në çdo moment të ditës. Luizi, Kiara, Kristi dhe Keisi kanë kaluar momente të bukura dhe plot batuta së bashku.

Luizi ka nisur t’i japë ‘leksione’ Kristit se si ta puthë Keisin.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: