Këmbimi valutor 1 Mars, 2023…

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.7 lekë dhe do të shitet me 108.7 lekë. Euro sot do të blihet me 114.8 lekë dhe do të shitet me 115.4 lekë. Ndërsa franga zvicerane do të blihet me 114.8 lekë dhe do të shitet me 115.7 lekë.

Ndërkohë paundi britanik sot do blihet me 130.3 lekë dhe do shitet me 131.5.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: