E bujshme/ Luizi kërkon të largohet përfundimisht nga loja, ja përgjigjja befasuese e Kiarës….

Luizi i ka kërkuar Kiarës që të dalin bashkë nga Big Brother. Por Kiara nuk ka pranuar. Ajo i kërkuar Luizit të respektojë hapësirën e saj. Luizi: Ça do që të bëjmë? A do të dalim jashtë? A ikim moj Kiarë? E kam seriozisht hajde ikim. Për Zotin jam tu ta thënë troç ikim bashkë.

Kiara: Jo fare, dua të rri. Pse të iki? Se të teket ty hajde ikim edhe të iki unë. Luizi: Po s’jemi të lumtur këtu, do jemi jashtë. Kiara: Jo këtu shoh gjëra që s’më pëlqejnë, nuk kam pse të dal. Jashtë i shohim kur të vijë koha.


Luizi: Hajde pra dalim. Kiara: Jo Luiz jo vazhdo rrugëtimin tënd. Luizi: Rrugëtim të kam ty unë. Kiara: Jo s’më ke. Tani duhet të më respektosh hapësirën që po të kërkoj se po nxjerr keq veten tënde. Luizi: Po ç’ke ti si e nxjerr veten unë.

Luizi: Ça do që të bëjmë? A do të dalim jashtë? A ikim moj Kiarë?

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: