Arian Çani: “Ky vend është nevojtore e Europës, Rama do fitojë prap, situata do bëhet edhe më e rëndë….

Gazetari Arian Çani e ka cilësuar Shqipërinë si nevojtore të Europës, duke iu referuar situates politike dhe vrasjeve të shumta që kanë ndodhur kohët e fundit në vendin tonë. Ai tha në në emisionin “Now” në Euronews Albania ,se situata do bëhet edhe më e rëndë, pasi Shqiptaret luftojne per Kçk-ne dhe bubrojne ç’te kene mundesi….

Noka u shpreh se po të donte Ramen per 24 ore e nxirte nga Shqiperia por nuk e bën diçka të tillë pasi ai do Demokraci…. Arjan Çani :Je në terren te gabuar, nuk ka dhe me keq do behet….


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: