Modelja shqiptare që “çmendi” italianët flet për mashkullin ideal: “Kam kërkesa, por nga shtatori do e mendoj…

Modelja e njohur Jori Delli ka folur për disa detaje nga jeta e saj. Ish-banorja e këtij edicioni të “BBV” sqaroi disa thashetheme që janë bërë së fundmi me të. Ndër të tjera ajo foli në “ Top Albania Radio ”në lidhje me marrëdhënien që ka me reperin e njohur, Noizy, si dhe ka zbuluar nëse ka qenë e lidhur me Luiz Ejllin, para se futeshin në BBV.

E pyetur se cili është mashkulli ideal, ish-banorja e BB VIP u përgjigj: “Më pëlqejnë meshkujt ezmer, bjondët nuk më pëlqejnë fare, as sy bojqiellët. Baby Face nuk më pëlqejnë gjithashtu. Kam kërkesa, komente, mesazhe por nuk dua fare të fokusohem tek kjo gjë. Mbase nga shtatori e mendoj.(qesh).


Sa dola nga “BBV” e thashë që nuk dua të krijoj lidhje, kam pak kohë që jam ndarë, dua të rri vetëm dhe me shoqërinë time.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: