Luizi poston një foto me Kiarën dhe hedh një ‘thumb’, po për kë?

Luizi ka marrë vëmendjen e të gjithëve duke u shfaqur krah Kiarës mbrëmjen e sotme. Kjo është foto e parë me Kiarën që Luizi poston në Instagramin e tij, që pas mbarimit të Big Brother VIP. Dyshja shfaqen të veshur shumë elegantë teksa me këtë rast, Luizi ka hedhur edhe një thumb. “Lum si Kiara“, shkruan fituesi i BBV2 krah fotos duke vendosur edhe një emoji që shkel syrin.

Foto duket se është shkrepur në dasmën e vajzës së Tom Doshit.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: