Vëllai ngre alarmin në polici: “Kemi humbur kontaktet ne motrën ,u largua dhe…

Mimoza Kristo, 49-vjeçare nga Gozhdarazhdë e Kolonjës rezulton e zhdukur që prej 3 ditësh. Të afërmit njoftojnë se 49-vjeçarja është larguar nga shtëpia. Pavarësisht kërkimeve nga ana e policisë, ende nuk nuk ka asnjë gjurmë nga Mimoza. Familjarët bëjnë me dije se ditën kur Mimoza është larguar nga shtëpia ka qënë e veshur me rroba të errëta. Ata kërkojnë ndhihmën e qytetërëve

Njoftimi i Policisë:


Më datë 21.05.2023, në Komisariatin e Policisë Kolonjë është paraqitur shtetasi R. K., 45 vjeç, banues në fshatin Gozhdarazhdë, Kolonjë, i cili deklaron se më datë 20.05.2023, i është larguar nga banesa motra e tij 49-vjeçare, e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Nga ana e Policisë po vijon puna për gjetjen e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: