Aksident i masiv në Tiranë/ Përplasen 4 makina, qytetarët vrapojnë të nxjerrin të plagosurit…

Një aksident masiv ka ndodhur në afërsi të Pallatit të Brigadave në Rrugën e Elbasanit në Tiranë. Katër automjete janë përplasur mes tyre duke shkaktuar kaos dhe bllokim të trafikut. Nga pamjet duket se si dëshmitarët nxitojnë të nxjerrin pasagjerët nga makinat e dëmtuara. Deri tani raportohet pët tre të plagosur.

Ndërkohë ka reaguar edhe policia në lidhje me këtë aksident:


Sipas policisë, më datë 25.05.2023, rreth orës 19:05, në Rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, janë përplasur 4 automjete. Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar tre shtetas, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendndgjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /Burimi: JOQ

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: