Kiara Tito deh Luizin për ditëlindje, i kërkon llogari: “Pse më ke vënë emrin ‘Korba’ në telefon…?

Luiz Ejlli feston sot ditëlindjen dhe mbush 38 vjeç. Urime të pafundme nga miq, ndjekës e fansa kanë “pushtuar” rrjetet sociale të këngëtarit. Por padyshim, urimi më special ishte ai i partneres së tij. Kiara Tito e priti Luizin në mesnatë me një surprizë. “Në të mirë e në të keq, gjithmonë bashkë! Gëzuar ditëlindjen dashuri, ashtu siç ke zemrën, e paç gjithë jetën”, shkruan ajo krah pamjeve të surprizës.

Pas surprizës, Kiara dhe Luizi duket se nuk janë përmbajtur dhe e kanë tepruar pak me pijen, e më pas kanë hyrë LIVE në Instagram ku i janë përgjigjur pyetjeve të ndjekësve.

Pse më ke vënë emrin ‘ Korba’ në telefon?

Pse i ke hequr unazat”, ishte një tjeter pyetje që Kiara zgjodhi t’ia bëjë Luizit….

“Kam alergji në gishta, më janë fryrë”, shprehet Luizi i cili tregon edhe faktet për këtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: