Studentët 40 mijë lekë bursë/ Ja deget prioritare të Universitetit F.S. Noli Korçë….

Të gjithë studentët që do të zgjedhin degët prioritare do të përfitojnë bursë sa paga minimale me vlerë 40 mijë lekë .Ky vendim i Këshillit të Ministrave është publikuar në faqen zyrtare . Si te gjitha Universitetet e vendit edhe Universiteti i Korçes F.S. Noli

ka nxjerre deget prioritare te cila janë:

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: