26-vjeçari bën të fortin me ford në Korçë, nuk i bindet urrdhrit për të ndaluar .Policia e procedon…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin A. I., 26 vjeç, banues në Korçë, pasi u konstatua duke transportuar me një automjet tip “Ford”, një sasi drush të prerë në mënyrë të paligjshme.

Ky shtetas, pas shenjës për ndalim, nuk iu bind urdhrit të punonjësve të Policisë dhe tentoi të largohej.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: