Motori doli nga rruga /Plagoset 37-vjeçari nga Devolli ,niset drejt traumës Tiranë…

Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban të DVP Korçë referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin M. Zh., 38 vjeç, banues në fshatin Tren, Devoll, pasi duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe motomjeti ka dalë nga rruga.

Ky shtetas u transportua në Spitalin e Traumës Tiranë, për mjekim të specializua

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: