Cardi B godet me mikrofon fansin gjatë performancës (Video)

Pasi një fans i hodhi asaj një pije gjatë një shfaqjeje të së shtunës mbrëma, Cardi B nuk mundi të mos përgjigjej… duke e hedhur mikrofonin drejt tij. Ndoshta e lodhur nga fenomeni, në rritje muajt e fundit, i cili sheh fansat duke hedhur objektet më të ndryshme në skenë, Cardi B nuk është e vetmja që është prekur.

Ndër të tjera diçka për të di edhe Bebe Rexha, së cilës gjatë një koncerti një telefon u hodh në fytyrë nga një fans, i cili më pas u arrestua menjëherë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: