Për të gjithë ata që mezi po e presin ,Festa e Birrës 2023 vjen në Korçë në datat 16-20 gusht !

Pas 2 javësh Korça do të kthehet në kryeqendrën e vendit. Shumica e strukturave akomoduese në qytet dhe në fshatrat turistikë të juglindjes, tashmë kanë filluar të rezervohen. Qyteti i serenatave po përgatitet për t’i mirëpritur të gjithë në mënyrën më të mirë. Festa e Birrës po afron🍺 …16-20 Gusht ,por për herë të parë e gjithë festa do të stacionohet tek terminali i autobusëve. Çdo natë do të startoje në orën 19:00, e do të përfundojë në 00:00

Ylli Lumani dhe Eugent Bushpepa jane dy BIG ARTIST…e pare qe prezantohen

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: